menu zavriet menu

Výsledky ankety: čo si o nás myslia naši priatelia

Pred niekoľkými dňami sme prosili našich priateľov, teda Vás, ktorí ste navštívili paintball v Dolnej Súči o vyjadrenie a ohodnotenie služieb, vybavenia, ihriska, webu a facebookovej stránky a zároveň sme požiadali o návrhy na zlepšenie toho, na čo sme sa pýtali. Ako to dopadlo, sa pozrieme už teraz.

Bez akéhokoľvek zveličovania a namýšľania si, sme zistili, že pri všetkých otázkach sme dosahovali viac ako 80% hodnotenie úspešnosti. Pýtam sa, čia je to zásluha? Odpoviem. Je to zásluha všetkých Vás, ktorí k nám chodíte, pripomienkujete, bavíte sa s celým tímom a dávate nám rady, čo zlepšiť, ako to zlepšiť, kde sú nedostatky a čo by ste si sami predstavovali. Na tom záleží. Celý tím chce, aby ste sa u nás cítili pohodlnejšie, lepšie a vždy s úsmevom na tvári aj odchádzali. Preto vďaka.

Skôr Vás ale zaujíma, čo sme sa dozvedeli my z Vašich konkrétnych podnetov. Rozoberiem niektoré Vaše návrhy. Niektorým podnetom sa musím len poďakovať, za ich vďačnosť, za pochopenie, porozumenie a pochvalu. Ak sklamal niekoho dizajn našej stránky, prepáčte, nový vzhľad bola potrebná vec od začiatku nášho pôsobenia, no toto potešenie sme si dovolili až teraz, o to lepšie sa nám ho predstavuje. A vôbec, nevyhovieme všetkým, všakže? V rámci stránky ste si želali uverejniť virtuálnu prehliadku ihriska. Túto požiadavku splníme, no možno trošku iným spôsobom, ale predsa. Ako, to sa nechajte prekvapiť.

Jedným zo želaní bola aj „veža“ pri konštrukcii. Tento podnet sme mali už dlhšie v pláne a sám je už zrealizovaný. Prišiel aj podnet o ponúkanie paintballových granátov, príp. dymovníc. Verte, či nie, tento nápad sme už sami dostali, no z ekonomického hľadiska bol trošku nerealizovateľný, pretože samotný granát by stál niečo cez 5-6EUR a to si asi väčšina rozmyslí, či radšej neobetuje euráče na guličky. Dostali sme aj jeden perfektný podnet. Chcelo by to vraj funkčnejšie a využiteľnejšie prekážky. Ako tak premýšľam, tak premýšľam, máme dve vyvýšené miesta pri oknách, jednu vežu, budovu, pivnicu, zopár kôp, ale akosi neprichádzam na to, čo si autor predstavoval pod pojmom využiteľnejšie prekážky. Ak máte nápad, prosím, pomôžte a povedzte nám, radi skonzultujeme a ak bude opäť dosť prostriedkov na materiál a postavenie, určite to zmontujeme.

Ak som niečo dôležité vynechal, ak aj vy máte nejaký nápad, ako posunúť ihrisko a služby ďalej, podeľte sa o svoje nápady. Čo pomôže Vám, pomôže všetkým.

A aby som nezabudol, ak budeme potrebovať pomôcť, máme dať vedieť. Škoda len, že nevieme komu. Alebo všetkým? Česť práci a želáme vždy lepšie služby.

1. 10. 2013 | Samuel Ondrišák | Blog